Jak si navrhnout koupelnu?


Následně vám popíšeme pár rad s plánováním nové koupelny.
Při návrhu nové koupelny i rekonstrukci té stávavající je nutné zvážit všechny funkce,které od koupelny očekáváte,s ohledem na prostor,funkčnost a praktičnost.

Než se pustíte do bourání,stavění nebo výběru zařizovacích předmětů.položte si sami pro sebe několik zásadních otázek:

1

 1. Kolik lidí bude koupelnu používat? Při rekonstrukci je třeba brát ohled na dostatek prostoru,odkládacích ploch i na výběr zařizovacích předmětů tak,aby koupelna vyhovovala všem. Pokud je vás v domácnosti více,nejlepším řešením jsou dvě umyvadla nebo dvojumyvadlo s velkou odkládácí plochou,poličky a skříňky.
 2. 2

  1. Máte raději rychlou osvěžující sprchu,nebo dlouhou relaxaci ve vaně? Nebo byste rádi obojí? Řešení se vždy určitě najde v oblasti našeho poradenství.
  2. 3

   1. Chcete mít v koupelně pračku?,nebo jí můžete přesunout do jiné místnosti? Získáte více prostoru na skřínku,koš na prádlo nebo třeba i na vanu a sprchový kout zároveň.
   2. 4

    1. Chcete spojit WC s koupelnou,nebo jste zastánci dvou samostatných místností? pokud žijí v domácnosti více než dva lidé,je lepší koupelnu a záchod oddělit,máte-li možnost. Vyhovíte tak lépe potřebám členů rodiny a třeba získáte další prostor v koupelně.
    2. 5

     1. Bez čeho se v koupelně neobejdete? A naopak čeho se můžete vzhledem k velikosti a správné funkčnosti koupelny vzdát?.

     2. Veškeré rekonstrukce provádíme s maximální kvalitou a přístupem k zákazníkům!.

      Řešení menšího bytového jádra

       

       

 

Proč právě nás?

Bytová jádra

Kategorie